Czy masz gotowy filmik na Facebooka, YouTube’a i chcesz dodać do niego napisy? W tym artykule przedstawimy sposób na to, jak automatycznie stworzyć napisy do Twojego filmu za pomocą aplikacji Subtiled.com. Generowane przez nią napisy wymagają jedynie niewielkiej korekty, co pozwoli Ci zaoszczędzić wiele godzin żmudnej pracy.

Jak skorzystać z aplikacji Subtiled.com?

Aby rozpocząć, należy wejść na stronę Subtiled.com i utworzyć darmowe konto.

Subtiled.com jest bezpieczną i legalną aplikacją, która zachowuje standardy zgodne z RODO. Patronat nad nią objęły takie media jak PC World, CHIP czy Magazyn Film&TV Kamera. O subtiled.com pisali też Puls Biznesu, benchmark.pl i Interia.pl. W TVP3 została dokonana prezentacja aplikacji na żywo.

Jak wygenerować automatyczne napisy?

Następnie wybierz opcję generowania automatycznych napisów i dodaj film, którego dotyczą. Możesz dołączyć plik z komputera lub wkleić link z serwisu YouTube, Facebook lub Google Dysk.

Weryfikacja automatycznych napisów wideo

Po wygenerowaniu transkrypcji należy zweryfikować napisy, aby upewnić się, że są one poprawne. W tym celu warto odtworzyć film i dokonać korekty w przypadku źle rozpoznanych zdań. Stworzenie napisów dla krótkiego nagrania zajmie Ci tylko kilka minut, co oznacza znaczną oszczędność czasu.

Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi aplikacja Subtiled.com ułatwi Twoje życie.